Discgolfi ketaste komplekt Flashflight LED Nightglow

Öise discgolfi täielik varustus. LED-idega töötavad discgolfi kettad.

Komplektis lühimaa, keskmaa ja kaugmaa ketas.

7 erineva värvi võimalus (punane, lilla, sinine, helesinine, roheline, valge ja Disc-O (Värvivahetusega)

Veekindel

20h tundi tööaeg

Lihtne patareisid vahetada

Töötab 2 x  3V liitium patareidega

96.00  sis.KM

Laos

Laos

Rohkem infot

DISCGOLFI REEGLID

KIIRUS. Kiirus iseloomustab ketta võimet läbida õhku.  Mida suurem number, seda kiirema kettaga on tegemist. Alustavale mängijale soovitame kettaid kiirusindeksiga kuni 10.

HÕLJUVUS. Hõljuvus on ketta võime säilitada lennukõrgust. Hõljuvust hinnatakse vahemikus 1-7. Algajad, kes soovivad viskele rohkem distantsi, peaksid valima suurema hõljuvusindeksiga kettad. Samuti on hea hõljuvusega kettad ideaalsed maksimumdistantsi visete jaoks.

PÖÖRE. Pööre on ketta omadus kanduda lennu algusfaasis paremale. Kui pööret tähistav number on 0, ei keera vastav ketas viske alguses paremale. Kettad, millel on pööret tähistav number -5, kalduvad enim paremale. Kettaid, millel on pööre -2 kuni -5 on head rollervisete sooritamiseks ).

HAJUVUS. Ketta omadus kalduda viske lõppfaasis vasakule. Hajuvust hinnatakse skaalal 0-5. Ketas, mille hajuvusindeks on 0, on kõige sirgema lennuga. Ketas, mille hajuvusindeks on 5, hajub lennu lõppfaasis väga järsult vasakule. Suure hajuvusega kettad ei sobi alustavale mängijale.