Võimlemispall 120 cm Original Pezzi® Physioball® Standard orants

Dünaamiliste omaduste tõttu on nad eriti sobivad taastusraviks. See pall kannab kuni 400 kg raskust

96.00  sis.KM

Laos

Laos

Rohkem infot

ETTENÄHTUD OTSTARVE – PIIRANGUD JA KEELUD

1. See pall on kavandatud ja valmistatud mitmes valdkonnas kasutamiseks, sh sport, fitness, võimlemine, samuti meditsiini- ja haridussfäär. Seda ei tohi kasutada muuks otstarbeks kui Ledragomma poolt ette nähtud.

2. See pall kannab kuni 400 kg raskust.

3. Pall ei ole mänguasi ega sobi mingil juhul alla 36 kuu vanustele lastele: sisaldab väikesi osi. Lämbumisoht.

4. Ärge tehke palli peal harjutusi tõstekangi, hantlite või muud tüüpi raskustega.

PAKENDI SISU

5. Pakendis on üks pall, kaks valget korki ja üks ventiil.

TÄISPUMPAMINE

6. Pall tuleb täis pumbata kas kummimadratsi- või jalgrattapumbaga (sel juhul tuleb kasutada pakendis sisalduvat ventiili) või kompressoriga. Ärge puhuge seda suuga täis.

ESMAKORDNE KASUTAMINE

7. Esmakordsel kasutamisel täitke järgmisi juhiseid: 7.1) pumbake eespool nimetatud vahenditega pall aeglaselt täis, sealjuures tehke pause; 7.2) ärge pumbake seda suuremaks kui 90 protsenti pallile ja/või pakendile märgitud diameetrist; 7.3) sulgege ava ühe pakendis leiduva valge korgiga (teine on tagavarakork); 7.4) oodake enne palli maksimumdiameetrini täispumpamist ja kasutamist 24 tundi.

JUHISED JA HOIATUSED HILISEMAKS TÄISPUMPAMISEKS

8. Hilisema täispumpamise korral ei tohi kunagi ületada ette nähtud maksimumdiameetrit. Kui pumpate palli täis kompressoriga, pumbake ette nähtud maksimumdiameetri saavutamisel aeglaselt. Korgi saab palli avast hõlpsasti teelusikaga eemaldada.

ETTEVAATUSABINÕUD, MIDA TULEB RAKENDADA IGA KORD ENNE KASUTAMIST

9. Enne kasutamist tuleb iga kord kontrollida palli pinda ning seda ei tohi kehatoena kasutada, kui pinnal on lõikeid, kriimustusi, auke või mis tahes kahjustusi. Viimasel juhul ei ole pall enam piisavalt ohutu, kuna see võib momentaanselt rebeneda, nii et sellele toetuv inimene kukub maha.

10. Iga kord enne kasutamist puhastage palli vee ja õrnatoimelise seebiga ning eemaldage visamad plekid lahjendatud alkoholiga.

NÕUTAV TEMPERATUUR

11. Tähelepanu! Palli tuleb hoida toatemperatuuril (umbes 18–20 °C). Eriti külma ilmaga pumbake pall täis alles pärast seda, kui ta on jõudnud toatemperatuurile.

KASUTATAV PIND

12. Palli tuleb kasutada pehmel pinnal. Ärge kasutage palli kunagi terava otsa või servaga esemete läheduses ega soojusallikate lähedal. Kui te palli ei kasuta, ärge jätke seda otsese päikesevalguse kätte.