Original Pezzi® HEAVYBLOCK

Pakendis on 2 plokki, 2 valget korki ja harjutuste brosüür

Täitke vahend vee või liivaga; nii saate selle kaalu vastavalt oma vajadustele muuta: HEAVYBLOCK kaalub 1000 kuni 5000 g

Erinevalt jäigast hantlist, Heavyblock ei kujuta endast ohtu kasutajale, kui nad kogemata tabab kehaosa.

Lisaks saab neid kasutada kas kätel või jalgadel

45.00  sis.KM

Laos

Laos

Rohkem infot

ETTENÄHTUD OTSTARVE – PIIRANGUD JA KEELUD

1. See toode on kavandatud ja valmistatud mitmes valdkonnas kasutamiseks, sh sport, fitness, võimlemine, samuti meditsiini- ja haridussfäär. Seda ei tohi kasutada muuks otstarbeks kui Ledragomma poolt ette nähtud.

2. Toode ei ole mänguasi.

3. Ei ole täispuhutav.

PAKENDI SISU

4. Pakendis on 2 plokki, 2 valget korki ja HARJUTUSED.

KASUTAMISE TINGIMUSED JA PROTSEDUUR

5. Täitke järgmised juhised:

5.1) eemaldage avas olev valge kork;

5.2) täitke vahend vee või liivaga; nii saate selle kaalu vastavalt oma vajadustele muuta: HEAVYBLOCK kaalub 1000 kuni 5000 g,

5.3) pange valge kork tagasi.

ETTEVAATUSABINÕUD, MIDA TULEB RAKENDADA IGA KORD ENNE KASUTAMIST

7. Enne kasutamist tuleb iga kord kontrollida toote pinda ning seda ei tohi kehatoena kasutada, kui tootel on lõikeid, kriimustusi, auke või mis tahes kahjustusi. Sel juhul ei ole toode enam piisavalt ohutu, kuna see võib momentaanselt rebeneda, nii et: selles olev vesi või liiv tuleb välja.

8. Iga kord enne kasutamist puhastage toodet vee ja õrnatoimelise seebiga ning eemaldage visamad plekid lahjendatud alkoholiga.

NÕUTAV TEMPERATUUR

9. Tähelepanu! Toodet tuleb hoida toatemperatuuril (umbes 18–20 °C). Eriti külma ilmaga tuleb kasutada alles pärast seda, kui ta on jõudnud toatemperatuurile.

KASUTATAV PIND

10. Vahendit tuleb kasutada pehmel pinnal. Ärge kasutage toodet kunagi terava otsa või servaga esemete läheduses ega soojusallikate lähedal; kui te toodet ei kasuta, ärge jätke seda otsese päikesevalguse kätte.

HOIATUSED PARANDAMISE PUHUKS

11. Kui vahenditele on auke või sisselõikeid, ärge püüdke seda parandada, kuna isetehtud parandused kahjustavad toote seisundit, mis põhjustab riske kasutaja ohutusele ja tervisele.

JÄLGITAVUS

12. Tootelt leiate 6 numbrist koosneva koodi, mis näitab selle artikli tootmiskuud ja -aastat.Palun viidake kaebuste korral sellele koodile, et oleks võimalik teha kindlaks antud toote valmistamiskuupäev ja kasutatud materjalide partii.