Vöökott PAVIS

Vöö tagab nimmetoe maksimaalse mugavuse ja pudeli null põrkumise liikumise ajal.Sobib kõikideks tegevusteks, kus on vajalik  vee- ja toiduvarude kaasavõtmine

Varustatud universaalse pudelihoidjaga, mida saab kohandada kõigi pudeite jaoks, ja kahe suure taskuga, millest üks on välimine (ideaalne võtmete  ning paksemate esemete jaoks) ja teine ​​​​sisemine, mis sobib näiteks mobiiltelefonide jaoks.

60.00  sis.KM

Laos

Laos

Rohkem infot

PILDIL OLEV PUDEL EI KUULU KOMPLEKTI
Kuulub spetsiaalsesse Revenge sarja, see on üliõhuke, et tagada minimaalne maht ka riiete all kandmisel, kuid samas tagab see suurepärase tiheduse.

Valmistatud hingavast nanofeel kangast, mis jääb nahaga kokkupuutel kuivaks ka sportimise ajal; see on allergiavastane, antibakteriaalne ja lõhnavastane.

Juba üle 40 aasta on PAVIS-e eesmärk olnud toodete kasutajate elukvaliteedi säilitamine ja parandamine.
PAVIS pakub välja tõhusaid ja uuenduslikke profülaktilisi ja taastavaid lahendusi, mis võimaldavad teil elada aktiivset elustiili.

Pavis on uuenduslik, vaatab tulevikku, näeb ette kasutajate vajadusi, kasutab tootmistehnikat ja unikaalseid materjale, otsides parimat mugavust ja heaolu.

Pavis pakub kvaliteetseid tooteid suurepärase kvaliteedi/hinna suhtega.

KVALITEET
Pavise filosoofia on: “millegi erilise tegemine, mis rahuldab lõppkasutajat, motiveerides tema enesekindlust kaugemale kui tema truudus”.

Uute materjalide ja uuenduslike tootmistehnikate edasi arendamine käib pidevalt.

Kõik PAVIS tooted vastavad EL meditsiiniseadmete määrusele 2017/745 (klass 1 MD).

Sertifitseeritud juhtimissüsteemi standardid vastavalt ISO 9001, ISO 13485