Lauatennisereket Tibhar ROOKIE BLUE EDITION

Kiirus – 60

Kontroll – 80

Spinn – 55

Kumm: PLAY 2,0 mm

Rahvusvahelise Lauatennise Föderatsiooni (ITTF) heakskiit.

Ambitsioonikatele hobimängijatele ja spin tehnikate õppimiseks.

TASE: 3

21.60  sis.KM

Laos

Laos

Rohkem infot

MIS ON ITTF-I TÄHENDUS?
ITTF (Rahvusvaheline Lauatennise Föderatsioon) on Maailma Lauatennise Föderatsioon, mis määrab kindlaks lauatennisespordi ja -varustuse reeglid ja reeglid – nagu näiteks jalgpalli FIFA. ITTF-i poolt heaks kiidetud kumm vastab ITTF-i määrustele ja seda saab kasutada lauatenniseturniiridel, igas liigamängus. ITTF-i heakskiit = kvaliteedimärk.

KIIRUS – VINT – KONTROLL – TASE
Väärtused kiirus, vint ja kontroll määravad lauatennisevarustuse põhilised mänguomadused. Lisaks on jaotatud TIBHAR reketid  viide mängutasemesse: 1, 3, 5  7 ja 9  ning andnud igale võrreldavate reketite kategooriale oma sarja nime. See hõlbustab valikut.
Suurema kiiruse ja vindi väärtusega reketeid pole tavaliselt väga lihtne juhtida. Kõrgemate kontrollväärtustega reketeid on lihtne juhtida, kuid samas on see ka aeglasem ja annab lõpuks ka madalamaid vindiväärtusi. Algajatele ja hobimängijatele soovitame kasutada materjali, mida on lihtne mängida. Kui teie sooritus läheb aina paremaks, suurenevad ka teie ootused vindi ja kiiruse osas ning naudite mängimist reketimudeliga, mille valdamine oleks alguses olnud liiga raske.
Järgmine TIBHARi tasemesari saadab teid sellel teel ja pakub teile igaks arenguetapiks sobivat reketit, kuni PRO seeria teid enam ei rahulda ja olete valmis koostama oma reketi ise, mis on kohandatud teie konkreetse mängustiiliga.

SEADMETE TEAVE
Lauatennise reket koosneb ühest labast ja kahest kummist (üks mõlemal küljel). Lauatennise reketid võivad esmapilgul tunduda sarnased, kuid on tegelikult väga erinevad.
Sulle sobib see reket, mis sobib sinu oskustega ja toetab sind eesmärkide saavutamisel. Vilunud mängijal on ROOKIE mudeliga sama vähe nalja kui algajal profireketiga, millega ta palli teisele poole ei saa.

REKET
Lauatennise reket koosneb reketikujulisest  esiküljest ja kahest käepideme kestast. Esikülg koosneb mitmest õhukesest puidukihist, mis on kokku pressitud nagu puitlaastplaat. Põhimõtteliselt on kõvematest puiduessentsidest valmistatudreketid kiiremad kui pehmematest puiduessentsidest valmistatud reketid, mis on aeglasemad ja kaitsevamad, kuid kergemini juhitavad.

KUMMID
Lauatennise kummid koosnevad alati (väga väheste eranditega) nn pealiskummist ja käsnast, millele pealmine kumm on liimitud. Lihtsamalt öeldes määrab ülemine kumm vindi (kui palju saate pallile vinti) ja käsn määrab kiiruse. Mida paksem on käsn, seda kiirem on kumm. 1,5 mm käsnaga kummisid on lihtsam juhtida kui 1,8 või 2,0 mm. Põhireegel on 1,5 mm kontrollitud , 1,8 mm muutuva  ja 2,0 mm kiire mängimise korral.