Hüppepall Original Pezzi® Pon Pon® 53 cm

PON PON Normal – Big GLOBETROTTER : Ø max cm. 53 / ümbermõõt. cm. 167 – Age 6+

Hüppepall sobib nii võimlemiseks kui mängimiseks, arendab tasakaalu ja koordinatsiooni

16.80  sis.KM

Laos

Laos

Tootekood: 10.6551 Kategooriad: , , Silt:

Rohkem infot

ETTENÄHTUD OTSTARVE – PIIRANGUD JA KEELUD

1. See pall on mänguasi. Seda ei tohi kasutada muuks otstarbeks kui Ledragomma poolt ette nähtud.

2. See pall kannab kuni 150 kg raskust.

3. See on vastavuses: CEN-EN71/1.2.3–Dir.2005/84/CE.

4. Ega sobi mingil juhul alla 36 kuu vanustele lastele: sisaldab väikesi osi. Lämbumisoht.

5. Ärge tehke palli peal harjutusi tõstekangi, hantlite või muud tüüpi raskustega. PAKENDI SISU

6. Pakendis on üks pall, kaks valget korki ja üks ventiil. TÄISPUMPAMINE

7. Pall tuleb täis pumbata kas kummimadratsi- või jalgrattapumbaga (sel juhul tuleb kasutada pakendis sisalduvat ventiili) või kompressoriga. Ärge puhuge seda suuga täis. ESMAKORDNE KASUTAMINE

8. Esmakordsel kasutamisel täitke järgmisi juhiseid: 8.1) pumbake eespool nimetatud vahenditega pall aeglaselt täis, sealjuures tehke pause; 8.2) ärge pumbake seda suuremaks kui 90 protsenti pallile ja/või pakendile märgitud diameetrist:

• PON PON Junior – Junior GLOBETROTTER : Ø max cm. 42 / ümbermõõt. cm. 132 – Age 4+

• PON PON Normal – Big GLOBETROTTER : Ø max cm. 53 / ümbermõõt. cm. 167 – Age 6+

• PON PON Maxi – Super GLOBETROTTER : Ø max cm. 65 / ümbermõõt. cm. 204 – Age 10+

8.3) sulgege ava ühe pakendis leiduva valge korgiga (teine on tagavarakork);

8.4) oodake enne palli maksimumdiameetrini täispumpamist ja kasutamist 24 tundi.

JUHISED JA HOIATUSED HILISEMAKS TÄISPUMPAMISEKS

9. Hilisema täispumpamise korral ei tohi kunagi ületada ette nähtud maksimumdiameetrit. Kui pumpate palli täis kompressoriga, pumbake ette nähtud maksimumdiameetri saavutamisel aeglaselt. Korgi saab palli avast hõlpsasti teelusikaga eemaldada.

ETTEVAATUSABINÕUD, MIDA TULEB RAKENDADA IGA KORD ENNE KASUTAMIST

10. Enne kasutamist tuleb iga kord kontrollida palli pinda ning seda ei tohi kehatoena kasutada, kui pinnal on lõikeid, kriimustusi, auke või mis tahes kahjustusi. Viimasel juhul ei ole pall enam piisavalt ohutu, kuna see võib momentaanselt rebeneda, nii et sellele toetuv inimene kukub maha.

11. Iga kord enne kasutamist puhastage palli vee ja õrnatoimelise seebiga ning eemaldage visamad plekid lahjendatud alkoholiga. NÕUTAV TEMPERATUUR

12. Tähelepanu! Palli tuleb hoida toatemperatuuril (umbes 18–20 °C). Eriti külma ilmaga pumbake pall täis alles pärast seda, kui ta on jõudnud toatemperatuurile.

KASUTATAV PIND

13. Palli tuleb kasutada pehmel pinnal. Ärge kasutage palli kunagi terava otsa või servaga esemete läheduses ega soojusallikate lähedal. Kui te palli ei kasuta, ärge jätke seda otsese päikesevalguse kätte.

HOIATUSED PARANDAMISE PUHUKS

14. Kui pallis on auke või sisselõikeid, ärge püüdke seda parandada, kuna isetehtud parandused kahjustavad toote seisundit, mis põhjustab riske kasutaja ohutusele ja tervisele.

JÄLGITAVUS

15. Tootelt leiate 6 numbrist koosneva koodi, mis näitab selle artikli tootmiskuud ja -aastat.Palun viidake kaebuste korral sellele koodile, et oleks võimalik teha kindlaks antud toote valmistamiskuupäev ja kasutatud materjalide partii.

VASTUTUSE PIIRAMINE

16. Ledragomma S.r.l. ei võta endale mingit vastutust inimestele, loomadele ja esemetele või keskkonnale põhjustatud kahju eest, mille põhjus on see, et toote kasutamisel ei ole järgitud käesoleval lehel leiduvaid kasutus- ja hooldusjuhiseid ning tootele lisatud hoiatusi.