Crosstrainer Spirit Fitness CE900TFT

Raam: Epoksiidhübriid, topeltpulbervärvitud raske kõrgtugev teras
Suured pedaalid: 2-kraadise ümberpööramisega
Sammu pikkus: 53 cm
Käepidemed: Mitme käepideme asend
Raskusastmed: 40 astet
Pulsi jälgimine: Kontakt ja käepidemetelt
Rinnarihm ei kuulu komplekti
Hooratas 13,5 kg pedaali ja hooratta suhtega 12:1
Toiteallikas Isegenereeruv
Transpordi rattad
Konsooli ekraan
25,6 cm puutetundlik ekraan, koaksiaal- või HDMI-sisendiga telerituuner, Wi-Fi 802.11 b/g/n või Ethernet
Kuva tagasiside Watts, mets, kulunud aeg, järelejäänud aeg, kalorid, kalorid tunnis, vahemaa tempo, pulss, ringid, kiirus, kalle
Programmid Manuaal, mägi, rasvapõletus, kardio, jõud, intervall, sobivuse test, pulss, püsivõimsus, kohandatud
Bluetooth
USB teenindusport
Unikaalsed funktsioonid HDMI-sisend, CSAFE, käsipulsiandurid, jahutusventilaator, lugemis-/tarvikute riiul, topelttopsihoidjad

Mõõtmed:  (P x L x K) 195,6 x 81,3 x K 170 cm
Neto/brutokaal 180 kg / 197 kg
Max kasutaja kaal 200 kg

6,995.96  sis.KM

SAADAVAL JÄRELTELLIMISEL. Tarneaeg 2-3.nädalat.

SAADAVAL JÄRELTELLIMISEL. Tarneaeg 2-3.nädalat.

Rohkem infot

VIDEO

Mugavaks ja lihtsaks treenimiseks loodud CE900TFT-l on Spiriti meelelahutuskonsool meedia jaoks, mis on teie käeulatuses. Selle 25,6 cm puutetundliku ekraaniga saavad kasutajad vaadata televiisorit, sirvida Internetti või voogesitada heli voogesituse ajal.

Alates sammu pikkusest ja käepidemetest kuni pedaalide paigutuse ja hooratta inertsuseni – see esiveoga elliptiline seade ühendab treenimise ja funktsionaalsuse ühes kindlas masinas. Sellel elliptilisel kujul on pedaali sujuv liikumine, et minimeerida liigeste pinget.

Tugev jõuülekandesüsteem pole mitte ainult vastupidav, vaid on loodud ka ajaproovile vastu pidama.. Tööstusliku kvaliteediga 72 mm rull-laagrid tagavad pika eluea ja täiendava töökindluse.

Kogu asjakohane teave kuvatakse treeningu ajal suurel 25,6 cm puutetundlikul ekraanil ja kogunenud andmete kokkuvõte keritakse pärast treeningut. Kasutajad saavad vaadata ka oma lemmiksaateid, sirvida Internetti ja voogesitada muusikat.
Süsteem pakub treeningkogemuse viimistlemiseks 3 erinevat vaatamisrežiimi (lihtne, rada, graafika).
Puuteekraanilt pääsete Interneti kaudu hõlpsalt juurde eelvalitud veebisaitidele ja veebirakendustele, nagu YouTube, Facebook ja Twitter.
Konsool on põhjalike konsooliseadetega täielikult konfigureeritav. Seadistage hõlpsalt Interneti-ühendused ja muutke kasutaja jaoks saadaolevaid veebisaite. Lisaks saate kohandada teleri seadeid, teha diagnostikat ja hooldust, muuta vaikekeelt, värskendada tarkvaraversiooni ja palju muud.
Turbojahutusventilaator on elliptilise CE900TFT standardvarustuses. See võib olla põhjus, miks inimesed pikendavad oma treeningut mõne minuti võrra.
Pedaalid on 2⁰ pööratud , mis aitab asetada keha kogu treeningu vältel anatoomiliselt õigesse asendisse.
Ergonoomilise disainiga käepidemed, mis pakuvad mugavat haaret kogu treeningu ajal, pluss kaks statsionaarset käepidet pulsskäepidemel, mis võimaldavad hõlpsalt täpset pulssi mõõta.
Epoksühübriid, topeltpulbervärvitud, raskekujuline ülitugevast terasest raam tähendab, et see elliptiline on loodud ajaproovile vastu pidama.
53 cm sammupikkus koos eksklusiivse 2-kraadise pedaali ümberpööramisega, et tagada mugav liikumine.
Jälgige ja salvestage oma treeninguid tasuta rakendusega Spirit Fit.