Crosstrainer CE800

Hele LED-ekraan kuvab kogu asjakohast teavet, mis kuvatakse treeningu ajal ja kogunenud andmete kokkuvõte kerib, kui olete lõpetanud.
Turbo jahutusventilaator on CE800 elliptilisel mudelil standardvarustuses. See võib olla põhjus, miks inimesed pikendavad oma treeningut mõne minuti võrra.
Spirit Fitness elliptilised trenažöörid on ainsad elliptilised trenažöörid, millel on integreeritud kahekraadine sissepoole kalle, et muuta teie treening mugavamaks. See eksklusiivne disain asetab teid ergonoomiliselt õigemasse asendisse. Samuti on pedaalid polsterdatud, mis ei koorma Teie jalgu.
Ergonoomilise disainiga käepidemed, mis pakuvad mugavat haaret kogu treeningu ajal, pluss kaks statsionaarset käepidet pulsskäepidemel, mis võimaldavad hõlpsalt täpset pulssi mõõta.
See seade kasutab konsooli toiteks generaatorit. Seetõttu pole elektriühendust vaja.

Programme: 10

Sammu pikkus 51 cm

Hooratta mass: 13.5 kg

Raskuste tasemed: 40

Mõõtmed: 198 x 63.5 x 178 cm kõrgusxpikkusxlaius

Kaal: 110 kg

Maksimaalne kasutaja raskus 200 kg

2,694.98  sis.KM

SAADAVAL JÄRELTELLIMISEL. Tarneaeg 2-3.nädalat.

SAADAVAL JÄRELTELLIMISEL. Tarneaeg 2-3.nädalat.

Rohkem infot

VIDEO

CE800 on loodud spetsiaalselt jõusaalide jaoks, alates selle vastupidavast terasraamist kuni vastupidava pulbervärviga viimistluseni. Selle disain keskendub mugavusele, töökindlusele ja esteetilisele välimusele.

See on vastupidav masin, mis võimaldab sujuvalt kogu keha treenida.

Sellel masinal on ere LED-maatriksi ekraan.10 tõhusat programmi, pulsi protsendiprofiili ja 20 märgist koosnevat sõnumikeskust, et hoida teid kaasates ja motiveerituna.

Sellel on arvukalt suure jõudlusega programme, nagu HIIT (kõrge intensiivsusega intervalltreening) ja muid võimalusi, nagu Fatburn ja Cardio. See masin on loodud neile, kes otsivad tugevat ja suure jõudlusega professionaalset varustust.