Spordikaamera GoPro HERO7 Black

GoPro Hero 7 Black on hetkel kõige uuem, võimekam ning innovaatilisem seikluskaamera nende tooteportfellis. Väikesemõõduline kaamera suudab filmida videot maksimaalselt 4K resolutsioonis ja seda kuni 60 kaadrit sekundis, et liikumine videos oleks sujuv.

HERO7 Black kaamera

Laetav aku

The Frame ümbris

Kumer kleebitav kinnitus

Sile kleebitav kinnitus

Kiirkinnitus

USB‑C kaabel

VIDEO

430.00  sis.KM

SAADAVAL JÄRELTELLIMISEL. Tarneaeg 2-3.nädalat.

SAADAVAL JÄRELTELLIMISEL. Tarneaeg 2-3.nädalat.

Rohkem infot

Lisaks sellele on pildi stabiliseerimist parandatud märkimisväärselt ehk eraldiseisva stabiliseeria (gimbali) võib rahumeeli koju jätta. Lisaks videole saab kaameraga tavapäraseid kuni 12 megapikslilisi fotosid teha ning kasutada seejuures ka sarivõtet.

GoPro Hero 7 Black on veekindel ning tänu oma kummist kattele ei tee väiksem kukkumine kaamerale liiga ehk tegemist on ühe tõsise seikluskaameraga, mis sobib kaasa võtmiseks igale poole.

HyperSmooth stabiliseerimine

GoPro Hero 7 Blacki üks kõige suurem uuendus on sisse ehitatud stabiliseeria ehk kaamera suudab sinu liikumist ette aimata ning tänu sellele pilti märgatavalt stabiilsemana hoida. Varem on sellise tulemuse saavutamiseks vaja läinud eraldiseisvat stabiliseeriat nagu näiteks Karma Grip.

Protune täpisseadistamine

Soovid kaamera seadeid täpselt nii paika panna nagu sulle meeldib? GoPro Hero 7 Black seda just võimaldab ehk kontrollida saab näiteks ISO, teravust, värve ja palju muud.Protune avab kaamera täieliku potensiaali, et videod ja fotod oleks professionaalse kvaliteediga ning hiljem hästi järeltöödeldavad.

Portreerežiim

Hero 7 Black kaameraga on võimalik videot ning pilte teha ka portree režiimis. Keera vaid kaamera vertikaalsesse asendisse ning hakka looma sisu, mis sobib ideaalselt Instagrami või teistesse sotsiaalmeedia kanalitesse.

Hääljuhtimine

Kaamera mugav kasutamine muutub veel paremaks hääljuhtimisega. Öeldes kaamerale näiteks “GoPro, start recording” saad hakata videot salvestama või “GoPro, take a photo” saad hoopiski teha foto ilma ühelegi nupule vajutamata.

Veekindlus

Kaamera on ilma ühegi korpuseta kuni sügavuseni 10m veekindel. Lisavarustusena on saadaval sukeldumise korpus SuperSuit, mis tõstab veekindluse kuni 40 meetrini.

Superfoto

Hero 7 Black´i inteligentsed algorütmid suudavad kasutaja tehtud fotosid automaatselt paremaks muuta. Kaamera suudab teha müra vähendamist, värvide parandamist või hoopiski HDR efekti lisamist.

Resolutsioonid Maksimaalselt toetab Hero 7 Black 4K resolutsioonis video salvestamist. Piltide tegemisel on maksimaalne resolutsioon 12 megapikslit ning kasutada saad sarivõtet, mille kiiruseks kuni 30 kaadrit sekundis. -4K kuni 60 fps -2.7K kuni 120 fps -1440p kuni 120 fps -1080p kuni 240 fps

FOV

– Standard Linear FOV: 24.4mm

– Standard Wide FOV: 16.5mm

– Standard SuperView FOV: 15.1mm

Otseülekanne

Esmakordselt saab GoPro kaamerast lihtsasti teha otseülekande näiteks Facebooki ning samal ajal selle salvestada ka mälukaardile.

TimeWarp Video

Hero 7 Black´i üheks põnevaks reziimiks on TimeWarp video, millega saad teha ülistabiilseid aegvõttes videoid otse kaameras ilma ühegi järeltöötluseta. Pikad tegevused muutuvad nii kergesti jagatavateks lühikesteks hetkedeks, et parimad elamused jääks meeldejäävalt talletatud.

8x Slo-Mo Video

Filmides 1080p resolutsioonis võimaldab Hero 7 Black kasutada aegluubis filmimist. Selle reziimiga suudab kaamera kuni 240 kaadrit sekundis videot salvestada, mida saab aeglustada kuni 8 korda.

Lihtne puuteekraan

Hero 7 Black kaameral on 3 põhireziimi lihtsalt määratavate seadistustega, mida saad kõiki muuta 2″ puuteekraanilt kaamera tagaküljel. Lisaks sellele saab ekraanilt kasutada ka zoomimist, et tabada täpselt see objekt pildile või videole mida soovid (vaid teatud reziimides).

Foto taimer

Kogu kokku sõbrad, pane kaamera foto tegemise reziimi, aktiveeri taimer ning saad suurepärase grupifoto.

Jagamine liikvel olles

Sinu fotod ja videod liiguvad automaatselt nutiseadmes olevasse GoPro rakendusse, et saaksid neid kiirelt sobivas sotsiaalmeedia kanalis jagada.

GPS informatsioon

Jälgi oma kiirust, distantsi ja muud. Lisa oma videodele GoPro rakenduses infoväljad, et näidata kui kiiresti, kui kaugele ja kui kõrgele sinu tegevused sind viisid.

QuikStories

Hero 7 Black saadab automaatselt sinu pildid ja videod GoPro rakendusse, mis muudab nad lõbsateks ja kergesti jagatavateks videodeks koos muusika ja effektidega (QuikStories vajab GoPro ja Quik rakendust, mis on saadaval tasuta iOS ja Android seadmetele).

Pilvevarundus

GoPro Plus tellimusega saad piiramatu hulga pilte ja kuni 250GB videosid laadida pilve, et vabastada kaamera või nutiseadme mälu uute seikluste tarbeks.

Aktiivne mürasummutus

Hero 7 Black´i kolm mikrofoni suudavad automaatselt filtreerida välja tuule, vibratsiooni ning muud mürad, et heli kvaliteet oleks võimalikult hea.

Raw fotod

Soovid fotosid järeltöödelda? Sellise võimaluse annab kaamera RAW funktsioon, mis salvestab foto andmetesse parameetrid, mille abil on hilisem järeltöötlus tunduvalt parem kui tavalise foto puhul.

HEVC video

Hero 7 Black kaameras saad kasutada HEVC salvestus formaati, et muuta suured failid poole väiksemaks kvaliteeti mitte kaotamata.

Lisavarustus

Hero 7 Black ühildub rohkem kui 30 erineva kinnituse ja lisaga, et saaksid salvestada erinevates tingimustes.

GoPro rakendused

GoPro ja Quik rakendused võimaldavad sul pilte ja videosid jagada ning töödelda otse nutiseadmes (Android/iOS). GoPro Quick on saadaval ka süle- ja lauaarvutile (Windows/Mac).